Podepisuji s 602

Vyměňte omezený freeware a fronty
na poště za jedinou aplikaci

Jednou aplikací zařídíte všechno, co potřebujete řešit s elektronickým podpisem nebo datovou schránkou, ať už jste u počítače nebo na mobilu. Sloučíte různé PDF dokumenty do jednoho, anonymizujete citlivá data, přidáte elektronický podpis, prohlédnete si nebo odešlete datové zprávy.


Podpisy a datovky
v jedné aplikaci

Vyhnete se shánění dalších dodavatelů nebo instalaci dalších aplikací, certifikátů nebo časových razítek. Máte všechno na jednom místě i s jistotou, že pracujete v souladu s českými zákony a EU Nařízením eIDAS včetně evidence toho, co jste podepsali nebo ověření platnosti podpisu na přijatém dokumentu.


Datovky i podpis
na mobilu

Kliknete a vidíte na mobilu co vám přišlo do datovky. Jestli jich obsluhujete více, žádný problém. Archivujete si datové zprávy jednoduše s backup mobilu. Podpisový certifikát si jednoduše importujete ze svého notebooku.


Anonymizace a úpravy PDF dokumentů

Spojte více PDF, skryjte osobní údaje nebo ceny, zašifrujte data, která se zobrazí jen čtenáři s heslem. Nebo převeďte fotku do PDF dokumentu s odesláním datovkou.

Usnadňujeme práci lidem v malých i velkých firmách

Geodetická kancelář GEOMAP

Signer je bezvadný nástroj pro práci s elektronickými dokumenty a časovými razítky. Navíc se službami, které se mi jako majiteli firmy hodí i pro mou práci geodeta.

Václav Skvrna
jednatel společnosti

Advokátní kancelář v Chotěboři

Od právníka se očekává, že ohlídá i náležitosti elektronických dokumentů Protože nechci studovat technické detaily a chci mít vše pod kontrolou, používám Signer.

Mgr. Jitka Michálková
advokátka

BUREAU VERITAS CZECH REPUBLIC

Skvělá aplikace, díky které podepisujeme tabulky v MS Excelu i s časovým razítkem. Rozhodující prvek důvěry v procesu,kdy autorizujeme zdroj hodnot, způsob výpočtů i pravdivost výsledků.

David Šíma
COO

Vše, co potřebujete k vzdálenému podepisování

Tady by měl být nějaký perex

Manuál "Jak začít se vzdáleným podepisováním?"

Vzdálené podepisování - produktový  list

Signer pro Windows, iOS, MacOS a Android

Potřebujete více informací? 
Napište nám!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů