Zkuste elektronicky podepisovat na měsíc zdarma!

Podepisování, eIDAS
31. května 2022, 3 minuty čtení

Patříte mezi ty uživatele, kteří neradi nakupují zajíce v pytli a nejraději si daný produkt nejdříve osobně vyzkouší, než sáhnou do peněženky? Pokud vaše firma stále ještě nepodepisuje dokumenty elektronicky, máte šanci si to na měsíc zkusit úplně zdarma.

Nepotřebujete k tomu prakticky nic kromě vašeho služebního notebooku, počítače, tabletu nebo mobilu. Naši aplikaci Sofa SignPoint můžete získat na 30 dní zdarma, aniž byste museli vyplňovat platební údaje a obávali se automatického spuštění placené verze. Pokud budete spokojeni, sami si nastavíte pokračování a přejdete na standardní využívání Sofa SignPoint, který budete mít vždy po ruce, ať už se budete nacházet v kanceláři, doma, na schůzce, na pracovní cestě nebo na dovolené. S jakýmkoli chytrým zařízením připojeným k internetu tak můžete podepisovat firemní dokumenty, ke kterým se dostanete z cloudu.

Co všechno Sofa SignPoint umí?

S touto naší aplikací budete mít digitální podpis kdykoli po ruce. Všechny takto podepsané dokumenty se vám automaticky archivují a budou platné i po letech, to vše podle právně platné legislativy v České republice i Evropské unii, včetně evropského nařízení eIDAS. Sofa SignPoint je přímo integrovaná do Microsoft 365, takže ji můžete využívat jedním kliknutím přímo z rozepsaného dokumentu ve Wordu nebo Excelu.

Bezpapírovým řešením může vaše firma ročně ušetřit desetitisíce korun, a navíc uvolnit čas zaměstnanců na jiné potřebnější pracovní úkony. A jak bezplatnou měsíční verzi Sofa SignPoint získat? Stačí vyplnit tento online formulář a my vám poté zašleme na vyplněnou e-mailovou adresu aktivační link. Poté můžete využívat všech výhod Sofa SignPoint a v klidu se po měsíci rozhodnout, zda vám toto řešení pro podepisování a archivování dokumentů vyhovuje.

Zaujal vás článek?
Podělte se o něj se svými známými

Další čtení

Výhody elektronického podepisování smluv

Výhody elektronického podepisování smluv

Stále váháte nad tím, zda ve firmě zavést elektronické podepisování smluv a dalších dokumentů? Možná vám pomůžeme s rozhodováním, když shrneme největší výhody bezpapírového řešení.

Jak správně elektronicky archivovat dokumenty

Jak správně elektronicky archivovat dokumenty

Víte, jak správně elektronicky archivovat dokumenty? Přechod na bezpapírový archiv je skvělá věc, ale i u „digitálních šanonů“ je třeba dodržovat zákon.

Digitální formuláře Sofa s propojením na Microsoft 365

Digitální formuláře Sofa s propojením na Microsoft 365

Používáte kancelářský software Microsoft 365 a uvažujete o zavedení interního oběhu dokumentů s jejich následnou archivací? S naší aplikací Sofa si Microsoft 365 báječně rozumí, takže dokumenty vytvářené ve Wordu nebo Excelu můžete odesílat rovnou z Office do oběhu ve firmě. Ale to není vše.

 eBook Paperless office zdarma

Jak přejít na skutečně bezpapírovou kancelář.

Jak se zbavit zbytečného papírování a efektivně využit čas. Na toto téma je eBook Paperless office. Najdete zde odpovědi nejen na to, jak chytře digitalizovat kancelář, ale mnohem více. Stačí jeden klik a máte vše u sebe. Jednoduše a digitálně. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů